top of page

Aktürk Hukuk Bürosu

2002'de kuruldu

AKTÜRK HUKUK BÜROSU Avukat Burhanettin AKTÜRK tarafından tüm hukuk hizmetlerini eksiksiz olarak sunmak üzere kurulmuştur.

Adalet Ölçeği

Aktürk Hukuk Bürosu

Şirketlerin A' dan Z' ye her açıdan yapılanmasını amaçlayan Şirketlerin Hukuki Açıdan Yapılanması projesini Türkiye'de oluşturan ilk defa uygulayan Aktürk Hukuk Bürosu'dur. Özellikle Şirketlerin tüm unsurlarıyla Hukuki Açıdan Yapılanması, İş Mevzuatı, Ticaret Hukuku ve Fikri Haklar alanlarında geniş deneyimleri olan Aktürk Hukuk Bürosu, şehir merkezindeki konumuyla başta ulusal ölçekli çok sayıda şirket olmak üzere, uluslararası bir çok şirketin de hem yerel hem de global anlamda hukuk işlerini takip etmekte ve Türkiye'de yatırım yapan ya da faaliyet gösteren yabancı kuruluşlarca tanınan bir hukuk bürosu hüviyetine sahiptir. 

Hukuk Büromuzun merkezi, İstanbul'da ve şehir ulaşımın en kolay ve iş merkezleri yoğunluğunun fazla olduğu Kartal'dadır. 

 

Ayrıca İstanbul'un yanı sıra Türkiye'nin büyük çoğunluğunda temsilci avukatlarımız vardır. 

The Glory of a Good Lawyer

Is to Win a Bad Trial.

( Balzac)

Image by Giammarco Boscaro

Sayfa 01.

Müvekkillerimizin hem ulusal ölçekte hem de global çapta olması hasebiyle dünyanın bir çok ülkesinde partner olarak çalıştığımız hukuk büroları bulunmaktadır. Ayrıca yıllar içerisinde yabancı hukuk bürolarıyla kurulan yakın ilişkiler Akturk Hukuk Bürosuna, Türk firmalarının yurt dışındaki ihtilaflarında yardımcı olma imkanını sağlamıştır. 

 

Aktürk Hukuk Bürosu olarak, müvekkillerimize sağladığımız katkılar ve temsil gücümüz, bizlere geniş bir müvekkil portföyü kazandırmıştır. Bugün, faaliyetlerimiz başta Şirketlerin Hukuki Açıdan Yapılanması Projesi olmak üzere, İş Hukuku ve Mevzuatı, Fikri Haklar, , Şirketler ve Ticaret Hukuku ile Haksız Rekabet, Uluslararası Ticaret ve Girişim ile Vergi Hukuku gibi çok geniş bir hukuki alana yayılmış durumdadır. Bu sahalarda faaliyet gösteren yabancı ve yerli firmalara düzenli hukuk müşavirliği hizmeti vermekte ve ihtilaflarda onları temsil etmekte ve bu konularla ilgili davalarda Türkiye'nin önde gelen Hukuk Bürolarındandır. 

bottom of page